Mados blogas

Ką reikia žinoti perkant sukneles internetu?

Įsigyti naują suknelę internetu – viliojanti pagunda. Plečiantis internetinės prekybos galimybėms galima išsirinkti vis įdomesnių rūbų už viliojančią kainą. Tai padaryti išties lengva, o sutaupytas laikas gali būti skirtas kitai maloniai veiklai. Pateiksime keletą naudingų patarimų, kurių dėka apsipirkimas internetu bus sklandus ir nesukels bereikalingų rūpesčių:

1) Naudinga skaityti suknelių aprašymus. Perkant prekes įprastoje parduotuvėje turime galimybę ne tik pamatyti prekę, bet ir ją pačiupinėti. Tuo tarpu perkant internetu turime pasikliauti tik suknelės nuotrauka bei jos aprašymu. Todėl verta sugaišti kelias minutes ir atidžiai perskaityti aprašymą. Jame paprastai būna nurodyta prekės spalva, galimi dydžiai bei audinys, iš kurio suknelė pasiūta. Prieš pirkdama prekę įsitikinsite, ar tai tikrai jūsų svajonių rūbas.

2) Pirkėjų atsiliepimai padės apsispręsti. Prekyba internetu turi didelį privalumą – prieš įsigydama prekę galite sužinoti kitų pirkėjų atsiliepimus. Nevertėtų aklai jais vadovautis, tačiau kritiškai įvertinus žmonių pasisakymus, galima sužinoti daug vertingos informacijos. Pavyzdžiui, suknelę pirkusios moterys gali papasakoti, ar audinys lengvai pasiduoda lyginamas, ar suknelė buvo teigiamai įvertinta antrosios pusės ir pan.

3) Jeigu kyla abejonių – klauskite. Nors internetinėse rūbų parduotuvėse viską galima padaryti savarankiškai vos keliais paspaudimais, turėkite omenyje, jog kiekviena internetinė parduotuvė turi savo administratorius. Todėl iškilus bet kokiam klausimui, verčiau parašyti laišką administracijai ir pasitikslinti, o tuomet ramia sąžine užsisakyti norimą suknelę. Taip išvengsite galimų nesusipratimų.

4) Jei suknelė netiko – galima grąžinti. Perkant suknelę internetu daugiausiai abejonių kyla dėl jos dydžio. Kadangi nėra galimybės pasimatuoti patikusią suknelę, o kai kurių gamintojų naudojamos dydžių skalės gali nesutapti su jums įprastais standartais, išsirinkti tinkamą dydį gali būti išties sunku. Vis dėlto, nereikėtų pernelyg jaudintis, kadangi elektroninės parduotuvės dažniausiai priima prekes atgal, jei netiko rūbo dydis. Taip pat yra galimybė grąžinti ir prekes su defektais. Tik prieš perkant suknelę reikėtų atidžiai perskaityti prekių grąžinimo sąlygas.

5) Verta gilinti žinias. Dauguma moterų suknelę įprastoje parduotuvėje perka gan spontaniškai, nes viską apie ją sužino iš pirmo žvilgsnio. Pirkdamos sukneles internetu dauguma moterų susiduria su tuo, jog nežino kai kurių audinių ar spalvų pavadinimų. Kuo daugiau žinosite, tuo lengviau bus apsipirkti. Galite paprasčiausiai peržiūrėti savo turimų drabužių etiketes ir atkreipti dėmesį į audinių pavadinimus. Subtilių atspalvių pavadinimus galima rasti panaršius internete.

6) Apsipirkti internetu – smagu. Pirkti sukneles internetu gali būti išties linksma. Įprastoje parduotuvėje galite praleisti daugiausiai porą valandų, ilgiau užsibūti nepatogu. Tuo tarpu internete galite peržiūrinėti prekes kiek tik norisi. Patikusius suknelių variantus galite įsikelti į pirkinių krepšelį, bet nepirkti, kol tvirtai neapsispręsite.

7) Pirkti kelias sukneles – apsimoka. Kadangi pirkdamos drabužius internetu paprstai mokate už pristatymą, verta suplanuoti apsipirkimą taip, kad vienu kartu įsigytumėte kelias sukneles. Pavyzdžiui, suradus gražią suknelę pavasariui, galima pagalvoti ir apie vieną vasarai. Pirkdama dvi sukneles iškart už pristatymą mokėsite tik vieną kartą.

Tikimės, jog šie patarimai padės jums perkant sukneles ir apsipirkimas internetu taps maloniu užsiėmimu, kurio dėka atrodysite puikiai ir sutaupysite laiko.