Garantijos ir prekių grąžinimas

Mes visada stengiames, kad mūsų parduodamos prekės Jums puikiai tiktų ir patiktų. Visada patikriname prekių kokybę prieš jas išsiunčiant Jums ir kruopščiai supakuojame. Jeigu vis dėlto pristatytos prekės buvo pažeistos, netiko dydis, spalva ar aiškiai matosi gamintojo defektas, Jūs galite:

1. Keisti į kitą dydį

2. Keisti prekę į kitą modelį

3. Susigrąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Grąžinimo / keitimo procesas:

1. Dėl grąžinimų ar keitimų prašome mus informuoti per 3 darbo dienas nuo prekių gavimo dienos el.paštu: info@keri.lt

2. Siuntas rekomenduojame siųsti registruota siunta Lietuvos paštu (paštas išduos Jums siuntos numerį, pagal kurį galėsite matyti, kada siunta atkeliaus pas mus bei galėsite surasti siuntą jeigu ji pasimestų). Už prekes siunčiamas neregistruotu paštu ar kitais siuntimo būdais neatsakome.

3. Grąžinus prekę, pinigai grąžinami per 1-3 darbo dienas nuo grąžintų prekių priėmimo dienos.

Grąžinimo/ keitimo sąlygos:

1. Norite grąžinti ar pakeisti prekę, prašome tai įvykdyti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

2. Grąžinama/keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

3. Grąžinamos ar keičiamos prekės turi mus pasiekti per 7 darbo dienas, prekės iš užsienio – per 14 darbo dienų.

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų/keičiamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be orginalių etikečių, sugadinta.

5. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę sumokėta pinigų suma. Siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

6. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

7. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo 15 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.4-243“. Netinkamos kokybės prekes galima grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Svarbu: Jeigu nebus įvykdytos visos su prekių grąžinimu/keitimu susijusios sąlygos (paminėtos anksčiau), „Keri“ pasilieka teisę nepriimti atgal ir nekeisti prekių.